Pagrindinis Akcijos Katalogas Galerija Apie mus Kontaktai Partneriai

  • Statybinės medžiagos
  • Benders betoninės čerpės
  • Keraminės čerpės Koramic, Alegra 9
  • Lietasus nuvedimo sistema Raiko premium
  • Mineraline-stiklo-pluostyo-vata-essentiaDembliai ESSENTIA Roll Izoliaciniai dembliai ESSENTIA Roll pagaminti iš mineralinės stiklo vatos. Veiksmingai izoliuoja šilumą bei sugeria garsą. Tamprus gaminio pluoštas, lengva medžiaga, laidi vandens garams. Tiekiama suspausta pakuotėse. Nedegi, atspari pelijimui ir grybeliams. Panaudojimas: universali šilumos ir garso izoliacija visoms pastato konstrukcijoms, kai izoliacija neveikiama apkrovų:
Statybinės medžiagos1 Benders betoninės čerpės2 Keraminės čerpės Koramic, Alegra 93 Lietasus nuvedimo sistema Raiko premium4 Mineraline-stiklo-pluostyo-vata-essentia5
wowslider.com by WOWSlider.com v8.7
 

Tapk Prestėjos Facebook fanu Google plus pastas Nemokamas skambutis skype skelbimas Klauskite spausdinti

 

Benders

Betoninės čerpės

 

Mob.tel. skambutis+370 650 29919

Mob.tel. skambutis+370 650 29914

 


 

Rooflite      

Kaminams NIKO net 62% nuolaida!!! Ypatingas pasiūlymas!!!   Kaminams NIKO net 62% nuolaida!!! Ypatingas pasiūlymas!!!    Kaminams NIKO net 62% nuolaida!!! Ypatingas pasiūlymas!!!

 

 

Atgal
Roto
Rooflite
Balio

 

Pagrindinis
Akcijos
Katalogas
Galerija
Apie mus
Kontaktai

 

 

Statybiniai blokai
Plytos
Klinkerinės plytos
Trinkelės
Klinkerinės plytelės
Kaminų sistemos
Stogų dangos
Stogo langai
Statybinės plėvelės
Lietaus sistemos
Fasado apdaila
Gelžbetonio gaminiai
Terasinės lentos
Šiltinimo medžiagos
Statybiniai mišiniai
Tinklai, tvoros
Sodo prekės
Kitos medžiagos

 

 

 

 

 

  Pasirinkdami RoofLITE® stogo langus Jūs perkate aukščiausios kokybės langus, kuriems suteikiama 10 metų garantija!

Gražiai suprojektuoti ir defektų neturintys medienos langai remiasi nesenstančiu skandinavišku dizainu.

Patikimi langai turi aukštą vandeniui ir šilumai nelaidžių charakteristikų lygį, kuris tikrinamas pagal naujausius Europinius standartus. ... ir viskas už neįtikėtinai žemą kainą!


DPX 500 stogo langai
Hive - Daugiau šviesos visiems!

HIVE kolekcija - tai stogo langai su centrine sukimosi ašimi, su elegantiška rankena, leidžiančia pasyviai vėdinti patalpą dviejose blokavimo padėtyse. Šiuos langus galima montuoti stoguose, kurių pasvirimo kampas 15-90 laipsnių. Hive išskirtinė konstrukcija suteikia iki 10% daugiau dienos šviesos į kambarį, nei daugelyje kitų markių langų. HIVE 500 langas su standartiniu stiklo paketu 4-17-3, užpildytu argono dujomis, padengtu šilumai atspariu sluoksniu.

 

 

 

 

 

 

 


AAX 500 stogo langai

Core - DAUGIAU ŠVIESOS!

CORE kolekcija - tai stogo langai su centrine sukimosi ašimi, su elegantiška rankena, leidžiančia pasyviai vėdinti patalpą dviejose blokavimo padėtyse. CORE langus galima montuoti stoguose, kurių pasvirimo kampas 15-90 laipsnių. Ypatinga langų konstrukcija užtikrina 10% daugiau šviesos Jūsų kambaryje, lyginant su daugelio kitų gamintojų langais. CORE 500 Langas su standartiniu stiklo paketu 4-17-3, užpildytu argono dujomis, padengtu šilumai atspariu sluoksniu.

 

 

 

 

 

 

 


AAX 510 baltai dažyti stogo langai
Core - DAUGIAU ŠVIESOS!

CORE kolekcija - tai stogo langai su centrine sukimosi ašimi, su elegantiška rankena, leidžiančia pasyviai vėdinti patalpą dviejose blokavimo padėtyse. CORE langus galima montuoti stoguose, kurių pasvirimo kampas 15-90 laipsnių. Ypatinga langų konstrukcija užtikrina 10% daugiau šviesos Jūsų kambaryje, lyginant su daugelio kitų gamintojų langais. CORE 500 Langas su standartiniu stiklo paketu 4-17-3, užpildytu argono dujomis, padengtu šilumai atspariu sluoksniu.

 

 

 

 

 

 

 

 

         

AVX 500 stogo langai su ventiliacija

AERO -DAUGIAU ŠVIESOS IR PATOGI VENTILIACIJA!

AERO langai - tai stogo langai su centrine sukimosi ašimi ir elegantiška rankena. Šiuos langus galima montuoti stoguose, kurių pasvirimo kampas 15-90 laipsnių. AERO languose įrengtas ventiliacijos modulis, suteikiantis optimalų patalpos vėdinimą neatidarant lango. AERO 500 Langas su standartiniu stiklo paketu 4-17-3, užpildytu argono dujomis, su šilumą sulaikančiu sluoksniu.

 

 

 

 

 

 

 


APX 700 PVC stogo langai

DURO - PRIEŽIŪROS NEREIKALAUJANTI APSAUGA!

DURO kolekcija - tai stogo langiai su centrine varstymo daimi bei elegantiška rankena, leidžiančia langą fiksuoti dvejose skirtingose pasyvaus ventiliavimo pozicijose. DURO kolekcijos langus galima montuoti stoguose, kurių pasvyrimo kampas yra nuo 15 iki 90 laipsnių. Aliuminiu sustiprinti PVC profiliai garantuoja patikimumą ir atsparumą drėgmei, nereikalaudami priežiūros. PVC profiliai taip pat yra izoliuoti, kad užkirstų kelią kondensacijai ir garantuotų puikią lango termoizoliaciją.

DURO700 4-16-4H dvigubo stiklinimo su sustiprintu išoriniu stiklu.

 

 

 

 

 

 

 

     

Tarpinės stogo langams

Tarpinės naudojamos montuojant stogo langą kad užtikrinti izoliaciją vandeniui. Yra tarpinės lygiai arba banguotai stogo dangai, kurios idealiai pritampa prie Jūsų stogo. Primename, kad 10 metų garantija taikoma stogui tik tada, kai stogo langas sumontuojamas su teisinga tarpine. Tarpinės pagamintos iš aliuminio ir nudažytos ta pačia tamsiai ruda spalva kaip ir stogo langas. Tarpinės yra vėjui nepralaidžios bei atsparios UV spinduliams bei išbandytos intensyviems vandens ir kitiems neigiamiems aplinkos poveikiams.

TARPINĖ BANGUOTAI STOGO DANGAI | TFX

Tinkama 16-50 mm aukščio stogo profiliams.

 

 

TARPINĖ LYGIAI STOGO DANGAI | SFX

Naudojama lygiai stogo dangai iki 16 mm (2 x 8 mm) storio.


RoofLITE stogo langų matmenys

 

Į puslapio viršų Į puslapio viršų

Creditreform stabilus gold

UAB Prestėja

CrefoCertSTABILUS gold - daugiau nei 5 metus nepertraukiamai išlaiko gerus mokumo rodiklius (1-4 rizikos klasė).

Gazele


Pagrindinis Atgal Akcijos Katalogas Galerija Apie mus Kontaktai Partneriai
e-mail Į viršų   skaitliukasHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Tel./faksas: +37046342490 Mob. tel. +37065029919   Adresas: Dubysos gatvė 31, Klaipėda, LT-91181 Lietuva

2018.02.22 © PRESTĖJA. Visos teisės saugomos