Pagrindinis Akcijos Katalogas Galerija Apie mus Kontaktai Partneriai

  Presteja statybines medziagos  

Tapk Prestėjos Facebook fanu Google plus pastas Nemokamas skambutis skype skelbimas Klauskite spausdinti

 

Benders

Betoninės čerpės


Mob.tel. skambutis+370 650 29914  +370 650 29919

Eurovent      

Niko kaminų akcija -  55 % nuolaida               Essentia ruloninė vata - 9,90 €/rul.              Akmens vata Technolite OPTIMA TECHNOLITE – 26,50 €/m³


 

 

Atgal
Tyvek
Strotex
Wentop
Eurovent
Dachowa

 

Pagrindinis
Akcijos
Katalogas
Galerija
Apie mus
Kontaktai

 

 

Statybiniai blokai
Plytos
Klinkerinės plytos
Trinkelės
Klinkerinės plytelės
Kaminų sistemos
Stogų dangos
Stogo langai
Statybinės plėvelės
Lietaus sistemos
Fasado apdaila
Gelžbetonio gaminiai
Terasinės lentos
Šiltinimo medžiagos
Statybiniai mišiniai
Tinklai, tvoros
Sodo prekės
Kitos medžiagos

 

Privatumo politika

 

 

 

   

Eurovent plėvelės – vokiška kokybė ir technologija. Vokiška kokybė ir technologija – tai išskirtinės Eurovent markės plėvelių savybės. Eurovent plėvelių pranašumas, be abejo, yra jos ilgaamžiškumas, patvirtintas atliktų atsparumo susidėvėjimui bandymų metu Vokietijoje, Institut für textile Bau - und Umwelttechnik GmbH laboratorijoje Grevene. Eurovent stoginės ir sieninės plėvelės – tai ne tik aukšta kokybė, bet ir 15 metų stoginių ir sieninių plėvelių, pasižyminčių aukštu garų praleidžiamumu, gamybos bei pardavimo patirtis Vokietijos bei Vakarų Europos rinkoje


Stogo membranos
 
Eurovent® BASIC

 

Eurovent BASIC – tai trisluoksnė kombinuota stogo membrana, turinti aukštą garų praleidžiamumo savybę, skirta naudoti statybose, šlaitinių ventiliuojamų stogų įrengimui. Susideda iš trijų sluoksnių: 2 polipropileninių neaudininių ir vidinio funkcinio polipropileninės plėvelės sluoksnio, kuris užtikrina aukštą gaminio vandens garų praleidžiamumą ir tuo pat metu nepraleidžiamumą vandeniui. Eurovent BASIC pasižymi vandens nepraleidžiamumo savybe, esant didesniam, kaip 3000 mm H2O lygiui, kas turi didelę reikšmę gaminio ilgaamžiškumui ir stiprumui. Taip pat membrana turi specialius stabilizuojančius priedus, didinančius membranos atsparumą UV spinduliams iki 4 mėnesių, kas įgalina atlikti stogo dengimo darbus su pavėlavimu. Tai ekonomiškas gaminys. Eurovent BASIC – tai aukščiausios kokybės gaminys, todėl jis yra pažymėtas originalia etikete. Gaminio originalumą patvirtina ir informaciniai užrašai, kurie įgalina greitą, teisingą ir lengvą gaminio montažą ant stogo.

 

    Panaudojimo sritis

Plėvelė Eurovent BASIC naudojama kaip stogo dangos paklotas šlaitiniuose apšildytuose ir ventiliuojamuose stoguose. Neskirta naudoti ant stogų, ištisai apkalamų lentelėmis, ant kurių turi būti naudojami kiti gaminiai, pvz. Eurovent CLASSIC, Eurovent MAXI arba Eurovent STRONG. Tinkama naudoti remontuojant stogą arba mansardą „atbuline tvarka” . Saugo mansardą stogo dengimo darbų metu, o po stogo dangos darbų pabaigos saugo nuo drėgmės ir atmosferos vandens (lietaus, sniego, rūko). Naudojant šią membraną, nereikia palikti ventiliacinio tarpo tarp jos ir termoizoliacijos (mineralinės vatos, stiklo vatos ir pan.), t.y. leidžiamas betarpis membranos ir termoizoliacijos susilietimas. Reikia nepamiršti, kad stogo membranos yra skirtos šlaitinių apšildytų stogų izoliavimui, todėl mansardos termoizoliacijos įrengimas turi būti atliktas per minimaliai trumpą laiką, kas užtikrins efektyvų dangos sistemos funkcionavimą. Stogo dangos įrengimas, naudojant stogo membraną, turi būti vykdomas būtinai naudojant skersinius ir išilginius grebėstus.

 
   

Paviršiaus tankis apie 100g/m2

Garų praleidžiamumas apie 3000 g/m2/24h*

Stabilumas UV spinduliavimui apie 4 mėnesius

Sd koeficientas apie 0,02 m

Nepraleidžiamumas vandeniui W 1

Ritinio matmenys 1,5 m x 50 mb = 75 m2

Padėklas 40 ritinių

   
         
Eurovent® CLASSIC

 

Eurovent CLASSIC – tai trisluoksnė, kombinuota stogo membrana, turinti aukštą garų praleidžiamumo savybę, skirta šlaitinių ventiliuojamų stogų, bei ištisai apkalamų stogų, įrengimui. Susideda iš trijų sluoksnių: 2 polipropileninių neaudininių ir vidinio funkcinio polipropilenines plėvelės sluoksnio, kuris užtikrina aukštą gaminio vandens garų praleidžiamumo savybę ir tuo pat metu vandens nepralaidumą. Eurovent BASIC pasižymi vandens nepralaidumo savybe, esant didesniam, kaip 3000 mm H2O lygiui, kas turi didelę reikšmę gaminio ilgaamžiškumui ir stiprumui. Taip pat membrana turi specialius stabilizuojančius priedus, didinančius jos atsparumą UV spinduliams iki 4 mėnesių, kas įgalina atlikti stogo dengimo darbus su pavėlavimu. Tai ekonomiškas gaminys. Eurovent CLASSIC– tai aukščiausios kokybės gaminys, todėl jis yra pažymėtas originalia etikete. Gaminio originalumą patvirtina ir informaciniai užrašai, kurie įgalina greitą, teisingą ir lengvą gaminio montažą ant stogo.

 

    Panaudojimo sritis

Membrana Eurovent CLASSIC naudojama kaip stogo dangos paklotas šlaitiniuose apšildytuose ir ventiliuojamuose stoguose, o taip pat stoguose su ištisu apkalimu. Tinkama naudoti remontuojant stogą arba mansardą „atbuline tvarka” . Saugo mansardą stogo darbų metu, o po stogo apdengimo darbų pabaigos saugo nuo drėgmės ir atmosferos vandens (lietaus, sniego, rūko). Naudojant šią membraną, nereikia palikti ventiliacinio tarpo tarp jos ir termoizoliacijos (mineralinės vatos, stiklo vatos ir pan.), t.y. leidžiamas betarpis membranos ir termoizoliacijos susilietimas. Reikia nepamiršti, kad stogo dangos paklotas yra skirtas šlaitnių apšildytų stogų izoliavimui, todėl mansardos termoizoliacijos įrengimas turi būti atliktas per minimaliai trumpą laiką, kas užtikrins efektyvų dangos sistemos funkcionavimą. Stogo dangos įrengimas turi būti vykdomas būtinai naudojant skersinius ir išilginius grėbėstus.

 
   

Paviršiaus tankis apie 110g/m2

Garų praleidžiamumas apie 3000 g/m2/24h*

Stabilumas UV spinduliavimui apie 4 mėnesius

Sd koeficientas apie 0,02 m

Nepraleidžiamumas vandeniui W 1

Ritinio matmenys 1,5 m x 50 mb = 75 m2

Padėklas 40 ritinių

   
         
Eurovent® MAXI

 

Eurovent MAXI – tai trisluoksnė, kombinuota stogo membrana, turinti aukšto garų praleidžiamumo savybę, skirta šlaitinių ventiliuojamų stogų, bei ištisai apkalamų stogų, įrengimui. Gaminys pasižymi padidintu atsparumu plyšimui. Susideda iš trijų sluoksnių: 2 polipropileninių neaudininių ir vidinio funkcinio polipropilenines plėvelės sluoksnio, kuris užtikrina aukštą gaminio vandens garų praleidžiamumą ir tuo pat metu nepralaidumą vandeniui. Eurovent MAXI pasižymi vandens nepralaidumo savybe, esant didesniam, kaip 3000 mm H2O lygiui , kas turi didelę reikšmę gaminio ilgaamžiškumui ir stiprumui. Taip pat membrana turi specialius stabilizuojančius priedus, didinančius membranos atsparumą UV spinduliams iki 4 mėnesių, kas įgalina atlikti stogo dengimo darbus su pavėlavimu. Tai ekonomiškas gaminys.

 

    Panaudojimo sritis

Membrana Eurovent MAXI naudojama kaip stogo dangos paklotas šlaitiniuose apšildytuose ir ventiliuojamuose stoguose, o taip pat stoguose su ištisu apkalimu. Tinkama naudoti remontuojant stogą arba mansardą „atbuline tvarka” . Saugo mansardą stogo darbų metu, o po stogo dangos darbų pabaigos saugo nuo drėgmės ir atmosferos vandens (lietaus, sniego, rūko). Naudojant šią membraną, nereikia palikti ventiliacinio tarpo tarp jos ir termoizoliacijos (mineralinės vatos, stiklo vatos ir pan.), t.y. leidžiamas betarpis membranos ir termoizoliacijos susilietimas. Reikia nepamiršti, kad stogo dangos paklotas yra skirtas šlaitinių apšildytų stogų izoliavimui, todėl mansardos termoizoliacijos įrengimas turi būti atliktas per minimaliai trumpą laiką, kas užtikrins efektyvų dangos sistemos funkcionavimą. Stogo dangos įrengimas turi būti vykdomas būtinai naudojant skersinius ir išilginius grėbėstus.

 
   

Paviršiaus tankis apie 140g/m2

Garų praleidžiamumas apie 3000 g/m2/24h*

Stabilumas UV spinduliavimui apie 4 mėnesius

Sd koeficientas apie 0,02 m

Nepraleidžiamumas vandeniui W 1

Ritinio matmenys 1,5 m x 50 mb = 75 m2

Padėklas 40 ritinių

   
         
Eurovent® STRONG

 

Eurovent STRONG – tai ketursluoksnė kombinuota stogo membrana, turinti aukštą garų praleidžiamumo savybę, skirta šlaitinių ventiliuojamų, bei ištisai apkalamų stogų, dengimui. Susideda iš keturių sluoksnių: 2 polipropileninių neaudininių sluoksnių, PE tinklelio ir vidinio funkcinio polipropilenines plėvelės sluoksnio. Šis gaminys pasižymi išskirtinu atsparumu plyšimui. Eurovent STRONG pasižymi vandens nepralaidumo savybe, esant didesniam, kaip 3000 mm H2O lygiui , kas turi didelę reikšmę gaminio ilgaamžiškumui ir stiprumui. Taip pat membrana turi specialius stabilizuojančius priedus, didinančius jos atsparumą UV spinduliams iki 4 mėnesių, kas įgalina atlikti stogo dengimo darbus su pavėlavimu.

 

    Panaudojimo sritis

Eurovent STRONG membrana naudojama šlaitinių ventiliuojamų, bei ištisai apkalamų stogų, dengimui, kaip stogo dangos paklotas. Savo sandaros bei stiprumo dėka, ji, kaip nedaugelis esančių rinkoje gaminių, rekomenduojama naudoti dengiant stogą skalūnu. Saugo mansardą stogo darbų metu, o po stogo dangos darbų pabaigos saugo nuo drėgmės ir atmosferos vandens (lietaus, sniego, rūko). Naudojant šią membraną, nereikia palikti ventiliacinio tarpo tarp jos ir termoizoliacijos (mineralinės vatos, stiklo vatos ir pan.). Reikia nepamiršti, kad stogo dangos paklotas yra skirtas šlaitinių apšildytų stogų izoliavimui, todėl mansardos termoizoliacijos įrengimas turi būti atliktas per minimaliai trumpą laiką, kas užtikrins efektyvų dangos sistemos funkcionavimą. Stogo dangos įrengimas, naudojant stogo membraną, turi būti vykdomas būtinai naudojant skersinius ir išilginius grebėstus.

 
   

Paviršiaus tankis apie 160g/m2

Garų praleidžiamumas apie 3000 g/m2/24h*

Stabilumas UV spinduliavimui apie 4 mėnesius

Sd koeficientas apie 0,02 m

Nepraleidžiamumas vandeniui W 1

Ritinio matmenys 1,5 m x 50 mb = 75 m2

Padėklas 40 ritinių

   
         
Eurovent® METALLIC

 

Eurovent METALLIC tai ketursluoksnė kombinuota stogo membrana, turinti aukštą garų praleidžiamumo savybę, skirta šlaitinių ventiliuojamų, bei ištisai apkalamų stogų, dengtų bet kokia metaline danga su stačiu falcu, dengimui. Susideda iš keturių sluoksnių: 2 polipropileninių neaudininių ir vidinio funkcinio polipropilenines plėvelės sluoksnio, kuris užtikrina aukštą gaminio vandens garų praleidžiamumą ir tuo pat metu vandens nepralaidumą. Ketvirtas sluoksnis, jungiantis gaminį į ištisinį polipropileninį audinį, yra sluoksnis, atskiriantis viršutinę propileninę membranos dalį nuo metalinės stogo dangos dalies. Eurovent METALLIC pasižymi vandens nepralaidumo savybe, esant didesniam, kaip 3000 mm H2O lygiui , kas turi didelę reikšmę gaminio ilgaamžiškumui ir stiprumui. Taip pat membrana turi specialius stabilizuojančius priedus, didinančius jos atsparumą UV spinduliams iki 4 mėnesių, kas įgalina atlikti stogo dengimo darbus su pavėlavimu. Tai ekonomiškas gaminys. Eurovent METALLIC – tai aukščiausios kokybės gaminys, todėl jis yra pažymėtas originalia etikete. Gaminio originalumą patvirtina ir informaciniai užrašai, kurie įgalina greitą, teisingą ir lengvą gaminio montažą ant stogo.

 

    Panaudojimo sritis

Membrana Eurovent METALLIC naudojama dengiant šlaitinius ventiliuojamus apšildytus stogus, tame tarpe stogus su ištisiniu apkalimu, dengtus bet kokia metaline danga su stačiu falcu. Eurovent METALLIC taip pat gali būti naudojama metaliniuose ventiliuojamuose ir neventiliuojamuose fasaduose kaip drenažinis ir ventiliuojamasis sluoksnis. Dėka gamyboje naudojamo vientiso polipropileninio aprišimo, turinčio atskiriančio sluoksnio paskirtį, gavome ertmę, įgalinančią pilną ventiliaciją ir vandens bei drėgmės nuvedimą iš po metalinės stogo dangos dalies, kas turi svarbią reikšmę stogo ilgaamžiškumui. Dėka stogo membranos Eurovent METALLIC naudojimo, dengtų metaline danga stogų ilgaamžiškumas prasitęsia mažiausiai keletu metų. Naudojant šią membraną nereikia palikti ventiliacinio tarpo tarp jos ir termoizoliacijos (mineralinės vatos, stiklo vatos ir pan.), t.y. leidžiamas betarpis membranos ir termoizoliacijos susilietimas.

 
   

Paviršiaus tankis apie 450g/m2

Garų praleidžiamumas apie 3000 g/m2/24h*

Stabilumas UV spinduliavimui apie 4 mėnesius

Sd koeficientas apie 0,02 m

Nepraleidžiamumas vandeniui W 1

1,5 m x 25 mb = 37,5 m2

Padėklas 6 ritinių

   
         

Į puslapio viršų Į puslapio viršų


Stogo folijos

 
Eurovent® STANDARD

 

Eurovent STANDARD – tai trisluoksnė, pralaidi garams, stogo membrana, skirta naudoti statybose šlaitinių ventiliuojamų stogų įrengimui dedant betarpiškai po stogo danga, mansardos izoliacijos apsaugai. Susideda iš viršutinio ir apatinio polietileninės plėvelės sluoksnio ir vidinio armuojančio polipropileninio tinklelio, kuris užtikrina didelį gaminio atsparumą plyšimui. Stogo folija Eurovent STANDARD yra perforuota per visą savo paviršių, kas turi svarbią reikšmę gaminio garų praleidžiamumui. Taip pat ši folija turi specialius stabilizuojančius priedus, didinančius jos atsparumą UV spinduliams iki 2 mėnesių, kas įgalina atlikti stogo dengimo darbus su pavėlavimu.

 

   

Panaudojimo sritis

Stogo folija Eurovent STANDARD naudojama kaip stogo dangos paklotas šlaitinių, apšildytų bei ventiliuojamų stogų įrengime. Apsaugo mansardą stogo darbų metu, o po stogo uždengimo – nuo drėgmės ir atmosferinio vandens (lietaus, sniego, rūko), užpučiamo po stogo danga. Taip pat idealiai apsaugo termoizoliaciją nuo dulkių ir kitų nešvarumų. Įrenginėjant apšiltintą stogą, reikia palikti min. 5 cm tarpelį tarp folijos ir termoizoliacijos (mineralinės vatos, stiklo vatos ir pan.). Folija Eurovent STANDARD neturi betarpiškai priglusti prie termoizoliacijos. Reikia prisiminti, kad ši folija yra skirta šlaitinių apšiltintų stogų izoliavimui, todėl, termoizoliacijos įrengimas turi būti atliktas per minimaliai trumpą laiką, kas užtikrins stogo funkcionalumą. Stogo dangos įrengimas, naudojant stogo foliją Eurovent STANDARD , turi būti vykdomas būtinai naudojant skersinius ir išilginius grebėstus.

 
   

Paviršiaus tankis apie 90g/m2

Garų praleidžiamumas apie 40 g/m2/24h

Stabilumas UV spinduliavimui apie 2 mėnesius

Sd koeficientas apie 1 m

Nepraleidžiamumas vandeniui W 2

Ritinio matmenys 1,5 m x 50 mb = 75 m2

Padėklas 75 ritiniai

   
         
Eurovent® SPECIAL

 

Eurovent SPECIAL – tai trisluoksnė, pralaidi garams, stoginė plėvelė, skirta naudoti statybose šlaitinių ventiliuojamų stogų įrengimui dedant betarpiškai po stogo danga, palėpės izoliacijos apsaugai. Susideda iš viršutinio ir apatinio polietileninės plėvelės sluoksnio ir vidinio armuojančio polipropileninio tinklelio, kuris užtikrina didelį gaminio atsparumą plyšimui. Stoginė plėvelė Eurovent SPECIAL yra perforuota per visą savo paviršių, kas turi svarbią reikšmę gaminio garų pralaidumui. Taip pat plėvelė turi specialius stabilizuojančius priedus, didinančius plėvelės atsparumą UV spinduliams iki 2 mėnesių, kas įgalina atlikti stogo dengimo darbus su pavėlavimu.

 

   

Panaudojimo sritis

Stogo folija Eurovent SPECIAL naudojama kaip stogo dangos paklotas šlaitinių, apšildytų bei ventiliuojamų stogų įrengime. Apsaugo mansardą stogo darbų metu, o po stogo uždengimo – nuo drėgmės ir atmosferinio vandens (lietaus, sniego, rūko), užpučiamo po stogo danga. Taip pat idealiai apsaugo termoizoliaciją nuo dulkių ir kitų nešvarumų. Įrenginėjant apšiltintą stogą, reikia palikti min. 5 cm tarpelį tarp folijos ir termoizoliacijos (mineralinės vatos, stiklo vatos ir pan.). Folija Eurovent SPECIAL neturi betarpiškai priglusti prie termoizoliacijos. Reikia prisiminti, kad ši folija yra skirta šlaitinių apšiltintų stogų izoliavimui, todėl, termoizoliacijos įrengimas turi būti atliktas per minimaliai trumpą laiką, kas užtikrins stogo funkcionalumą. Stogo dangos įrengimas, naudojant stogo foliją Eurovent SPECIAL, turi būti vykdomas būtinai naudojant skersinius ir išilginius grebėstus.

 
   

Paviršiaus tankis apie 110g/m2

Garų praleidžiamumas apie 40 g/m2/24h

Stabilumas UV spinduliavimui apie 2 mėnesius

Sd koeficientas apie 1 m

Nepraleidžiamumas vandeniui W 2

Ritinio matmenys 1,5 m x 50 mb = 75 m2

Padėklas 75 ritiniai

   
         
Eurovent® SILVER

 

Eurovent SILVER – tai dvisluoksnė, audininė, praleidžianti garus stogo folija, naudojama šlaitinių ventiliuojamų stogų statybose, dedant betarpiškai po stogo danga ir užtikrinant mansardos izoliavimą. Folija susidaro iš perforuotos polietileno plėvelės ir specialaus sutvirtinančio bei impregnuojančio padengimo, kuris užtikrina ypatingai didelį gaminio atsparumą plyšimui bei oro sąlygų kaitai. Stogo folija Eurovent SILVER yra perforuota per visą savo paviršių, kas turi svarbią reikšmę gaminio garų praleidžiamumui.

 

   

Panaudojimo sritis

Stogo folija Eurovent SILVER naudojama kaip stogo dangos paklotas šlaitinių, apšildytų bei ventiliuojamų stogų įrengime. Apsaugo mansardą stogo darbų metu, o po stogo uždengimo – nuo drėgmės ir atmosferinio vandens (lietaus, sniego, rūko), užpučiamo po stogo danga. Taip pat idealiai apsaugo termoizoliaciją nuo dulkių ir kitų nešvarumų. Įrenginėjant apšiltintą stogą, reikia palikti min. 5 cm tarpelį tarp folijos ir termoizoliacijos (mineralinės vatos, stiklo vatos ir pan.). Folija Eurovent SILVER neturi betarpiškai priglusti prie termoizoliacijos. Reikia prisiminti, kad ši plėvelė yra skirta šlaitinių apšiltintų stogų izoliavimui, todėl, termoizoliacijos įrengimas turi būti atliktas per minimaliai trumpą laiką, kas užtikrins stogo funkcionalumą. Stogo uždengimas folija Eurovent SILVER būtinai turi būti atliktas būtinai naudojant skersinius ir išilginius grebėstus.

 
   

Paviršiaus tankis apie 96g/m2

Garų praleidžiamumas apie 40 g/m2/24h

Stabilumas UV spinduliavimui apie 2 mėnesius

Sd koeficientas apie 1 m

Nepraleidžiamumas vandeniui W 2

Ritinio matmenys 1,5 m x 50 mb = 75 m2

Padėklas 75 ritiniai

   

Į puslapio viršų Į puslapio viršų


Vėjo izoliacijos membranos
 
Eurovent® WALL PROTECT

 

Eurovent WALL PROTECT – tai viensluoksnė vėjo izoliacijos membrana , pasižyminti aukštu garo praleidžiamumu, skirta naudoti gyvenamųjų ir pramoninių pastatų statybose, apsaugant juos nuo vėjo, lietaus, ir drėgmės. Susideda iš UV poveikiui atsparaus polipropileninio audeklo, užtikrina vėjo izoliaciją ir aukštą vandens garų praleidžiamumą. Membrana Eurovent WALL PROTECT gaminama kelių skirtingų išmatavimų pagal ilgį ir plotį ir dėka to gaminį galima pritaikyti pagal individualius užsakovo poreikius. Eurovent WALL PROTECT sudėtyje yra specialių stabilizuojančių priedų, kurių dėka UV stabilumas siekia 3 mėn.

 

   

Panaudojimo sritis

Vėjo izoliacijos plėvelė Eurovent WALL PROTECT naudojama karkasinių namų statyboje kaip karkasinių konstrukcijų izoliacija, ventiliuojamų fasadų, rąstinių namų, saidingo (apkalos) būdu pastatytų fasadų, gyvenamųjų namų konstrukcijų ir gamybinių patalpų statybose. Naudojant šią plėvelę nereikia palikti ventiliacinio tarpo tarp jos ir termoizoliacijos (mineralinės vatos, stiklo vatos ir pan.), t.y. leidžiamas betarpis plėvelės ir termoizoliacijos susilietimas. Nerekomenduojama šio gaminio naudoti šlaitinių apšiltintų stogų įrengime, kur turi būti naudojamos stoginės Eurovent plėvelės.

 
   

Paviršiaus tankis apie 100g/m2

Garų praleidžiamumas apie 3000 g/m2/24h

Stabilumas UV spinduliavimui apie 4 mėnesius

Sd koeficientas apie 0,02 m

Nepraleidžiamumas vandeniui W 2

Ritinio matmenys 1,5 m x 50 mb = 75 m2 ; 2,7 m lub 3,0 m x 50 mb

Padėklas 40 ritinių

   

Į puslapio viršų Į puslapio viršų


Garo izoliacijos membranos

 
Eurovent® AKTIV

 

Eurovent AKTIV – tai dvisluoksnė aktyvioji garo izoliavimo membrana, turinti koeficientą Sd >8м. Skirta naudoti statybose mansardų izoliavimui nuo vandens garų, bei nuo išsiskiriančios pastatų viduje, montažinės drėgmės. Susideda iš polipropileninio neaudininio sluoksnio ir vidinio funkcinės plėvelės sluoksnio, užtikrinančio aktyvius vandens garų mainus iš pastato vidaus į mansardos pusę, ir atvirkščiai – esant tokiai būtinybei, iš mansardos pusės pastatų pusės link. Aktyvioji ir funkcionalioji garo izoliavimo membrana pasižymi kintamu Sd dydžiu, ko neturi įprastinės garo izoliavimo membranos.

 

   

Panaudojimo sritis

Garo izoliavimo membrana Eurovent AKTIV naudojama kaip garo izoliavimo sluoksnis gyvenamųjų ir pramoninių pastatų statyboje, apsaugantis mansardą nuo drėgmės patekimo į termoizoliacijos sluoksnį iš pastato vidaus. Kintamo Sd koeficiento dėka, membrana leidžia nukreipti mansardoje esančią drėgmę į termoizoliacijos pusę ir taip pat, esant per dideliam drėgmės kiekiui termoizoliacijos sluoksnyje, nukreipia drėgmę į mansardos pusę. Aktyvioji ir funkcionalioji membrana Eurovent AKTIV apsaugo nuo “polietileninio pakelio efekto”, tai yra nuo dėl per didelės drėgmės mansardoje atsirandančio grybelio, pelėsio, o taip pat neleidžia prasidėti puvimo procesams mediniuose konstrukcijos elementuose. Aukšta Eurovent AKTIV gaminio kokybė garantuoja naudotojams ramybę, patikimumą, ilgaamžiškumą bei sveiką klimatą jų namuose.

 
   

Paviršiaus tankis apie 90g/m2

Garų praleidžiamumas apie apie 5-8 g/m2/24h*

Stabilumas UV spinduliavimui iki 3 mėnesių

Sd koeficientas apie 8,0 m

Nepraleidžiamumas vandeniui W 1

Ritinio matmenys 1,5 m x 50 mb = 75 m2

Padėklas 40 ritinių

   

Į puslapio viršų Į puslapio viršų


Garo izoliacijos folijos

 
Eurovent® DB

 

Eurovent DB – tai garo izoliacijos folija, skirta naudoti statybose nelaidžių garui sluoksnių sudarymui sienų, stogų, perdangų ir grindų konstrukcijose. Garo izoliacijos folija Eurovent DB – pagaminta iš polietileno, kuris suteikia jai didelį atsparumą tokioms oro sąlygoms kaip sniegas, lietus, dulkės ir pan.

 

   

Panaudojimo sritis

Garo izoliacijos folija Eurovent DB naudojama visų pirma, kaip izoliacijos sluoksnis, kuris reguliuoja vandens garų kiekį sienų, grindų, mansardų, stogų ir perdangų konstrukcijose. Taip pat naudojama kaip izoliacinis ir akustinis sluoksnis grindų, o ypač panelinių grindų įrengime. Ryšium su tuo, kad šis gaminys pasižymi geromis apsauginėmis savybėmis jis gali būti plačiai naudojamas kaip langų, stogų šlaitų bei fasadų apsauga montažinių bei apdailos darbų metu.

 
   

Medžiaga polipropilenas 100%

Storis 0,15 mm ; 0,20 mm

Sd koeficientas 80m

Hidroskopiškumas apie 1%

Temperatūrinis stabilumas -40°C iki +80°C

Ritinio matmenys 2 m x50 mb = 100 m2

Padėklas 50 ritinių

Atsparumas tempimui išilginė > 300% ; skersinė > 450%

   
         
Eurovent® STANDARD ALU

 

Eurovent STANDARD ALU – tai garo izoliacijos folija, skirta naudoti statybose, sudarant nelaidžių garui sluoksnių sienų, stogų, mansardų, perdangų ir grindų konstrukcijose. Susideda iš viršutinio ir apatinio polietileninės folijos sluoksnio ir vidinio armuojančio polipropileninio tinklelio, kuris užtikrina didelį gaminio atsparumą plyšimui ir oro sąlygų kaitai. Viršutinis polietileno sluoksnis yra padengtas aliuminio folija, kuri duoda atspindį ir stabdo šiluminį spinduliavimą.

 

   

Panaudojimo sritis

Garo izoliacijos folija Eurovent STANDARD ALU naudojama visų pirma kaip izoliacijos sluoksnis, kuris reguliuoja vandens garų kiekį sienų, grindų, mansardų, stogų ir perdangų konstrukcijose. Taip pat naudojama kaip izoliacinis ir akustinis sluoksnis grindų, o ypač panelinių grindų įrengime.

 
   

Paviršiaus tankis apie 110g/m2

Garų praleidžiamumas apie 0,5 g/m2/24h

Stabilumas UV spinduliavimui apie 2 mėnesius

Sd koeficientas apie 100 m

Temperatūrinis stabilumas -40°C iki +95°C

Ritinio matmenys 1,5 m x 50 mb = 75 m2

Padėklas 75 ritiniai

   

Į puslapio viršų Į puslapio viršų


Pamatų folijos

 

 

 

 

 

 

Izoliacinė pamatų folija

Eurovent PM 8 N

Plačiau >>>

 
         

 

Izoliacinė pamatų folija

Eurovent STANDARD GS 

Plačiau >>>

 
         

 

Izoliacinė drenažinė pamatų folija

Eurovent DRAIN TEC 

Plačiau >>>

 
         

 

Izoliacinė pamatų folija

Eurovent PM S 20 

Plačiau >>>

 
         

 

Izoliacinė perforuota pamatų folija

Eurovent PM S 20 GARTEN 

Plačiau >>>

 
         

 

Izoliacinė  pamatų folija

Eurovent GEO TEC 

Plačiau >>>

 
         

 

Horizontali pamatų izoliacija

Eurovent MAUER

Plačiau >>>

 

 

Į puslapio viršų Į puslapio viršų


Statybinės folijos

         

 

Statybinė folija

Eurovent BAU

Plačiau >>>

 

 


Geotekstilė

         
 

Geotekstilė

Eurovent GEOTEX

Plačiau >>>

 

 

Į puslapio viršų Į puslapio viršų

Creditreform stabilus gold

UAB Prestėja

CrefoCertSTABILUS gold - daugiau nei 5 metus nepertraukiamai išlaiko gerus mokumo rodiklius (1-4 rizikos klasė).

Gazele


Pagrindinis Atgal Akcijos Katalogas Galerija Apie mus Kontaktai Partneriai
e-mail Į viršų   Privatumo politika skaitliukasHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Tel./faksas: +37046342490 Mob. tel. +37065029919   Adresas: Dubysos gatvė 31, Klaipėda, LT-91181 Lietuva

2018.12.19 © PRESTĖJA. Visos teisės saugomos