Presteja statybines medziagos  

Tapk Prestėjos Facebook fanu Google plus pastas Nemokamas skambutis skype skelbimas Klauskite spausdinti

 

Benders

Betoninės čerpės


Mob.tel. skambutis+370 650 29914  +370 650 29919

      

Niko kaminų akcija -  55 % nuolaida               Essentia ruloninė vata - 9,90 €/rul.              Akmens vata Technolite OPTIMA TECHNOLITE – 26,50 €/m³              Pirk pilną (24 t) vilkiką bet kokių ARKO blokų palečių (ARKO M12, M15, M18 arba M24) ir gauk už kiekvieną paletę ypatingai stiprių silikatinių blokelių klijų MITTO C520 po 1,29 Eur už maišą.


 

 

 

Pagrindinis
Akcijos
Katalogas
Galerija
Apie mus
Kontaktai

 

 

Statybiniai blokai
Plytos
Klinkerinės plytos
Trinkelės
Klinkerinės plytelės
Kaminų sistemos
Stogų dangos
Stogo langai
Statybinės plėvelės
Lietaus sistemos
Fasado apdaila
Gelžbetonio gaminiai
Terasinės lentos
Šiltinimo medžiagos
Statybiniai mišiniai
Tinklai, tvoros
Sodo prekės
Kitos medžiagos

 

Privatumo politika

 

 

 


Privatumo politika

1.    Bendrosios nuostatos

1.1 Ši privatumo politika reglamentuoja UAB Prestėja  ir UAB Prestėja  kliento (toliau – Jūs, Jūsų) pagrindinius asmens duomenų rinkimo, tvarkymo ir saugojimo principus bei tvarką.
1.2 Jūsų asmens duomenų rinkimą, tvarkymą ir saugojimą nustato ši privatumo politika, Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (BDAR) ir kiti teisės aktai.
1.3 Nurodydami savo asmens duomenis, sutinkate, kad UAB Prestėja  juos valdys ir tvarkys šioje privatumo politikoje bei teisės aktuose numatytais tikslais, priemonėmis ir tvarka. 
1.4 Tvarkydami duomenų subjektų asmens duomenis laikomės taikomo  Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) ir kitų tiesiogiai taikomų teisės aktų, reglamentuojančių asmens duomenų apsaugą, taip pat kompetentingų institucijų nurodymų.

2.    Asmens duomenų rinkimas, tvarkymas, saugojimas

2.1 UAB Prestėja  vadovaujasi šiais pagrindiniais asmens duomenų tvarkymo principais:
2.1.1 asmens duomenys renkami apibrėžtais ir teisėtais tikslais;
2.1.2 asmens duomenys tvarkomi tiksliai ir sąžiningai;
2.1.3 asmens duomenys nuolat atnaujinami;
2.1.4 asmens duomenys saugojami ne ilgiau, nei to reikalauja nustatyti duomenų tvarkymo tikslai;
2.1.5 asmens duomenis tvarko tik tie darbuotojai, kuriems suteikta tokia teisė;
2.1.6 visa informacija apie tvarkomus asmens duomenis yra konfidenciali;
2.1.7 duomenys yra saugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. Įdiegėme fizines ir technines priemones, kad apsaugotume visą informaciją, kurią renkame mūsų paslaugų teikimo tikslais.
2.2  UAB Prestėja   gerbia kiekvieno kliento teisę į privatumą. Asmens duomenys (vardas, pavardė, telefono numeris, elektroninio pašto adresas ir kita sutartyse bei e-parduotuvės registracijos formoje nurodyta informacija) renkami ir tvarkomi šiems tikslams:
2.2.1 apdoroti prekių užsakymus;
2.2.2 išrašyti finansinius dokumentus (pvz., sąskaitas faktūras);
2.2.3 spręsti problemas, susijusias su prekių pateikimu ar pristatymu;
2.2.4 vykdyti kitus sutartinius įsipareigojimus;
2.2.5. rinkodaros tikslais Jūsų sutikimo pagrindu: siųsti Jums pasiūlymus, el. laiškus su naujienomis, publikacijomis ir informacija apie renginius, pateikti pagal Jūsų poreikius pritaikytą turinį socialiniuose tinkluose, įsiminti Jums aktualią informaciją;
2.2.6 siekiant pagerinti svetainės veikimą, kad galėtumėte lengvai rasti tai, ko ieškote;
2.2.7 darbo atrankos vykdymo tikslu Jūsų sutikimo pagrindu, kurį išreiškiate mums ar įdarbinimo paslaugas teikiančiai įmonei atsiųsdami savo gyvenimo aprašymą;
2.2.8 tvarkydama ir saugodama Jūsų asmens duomenis įmonė įgyvendina organizacines ir technines priemones, kurios užtikrina asmens duomenims apsaugą nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo, pakeitimo, atskleidimo, taip pat nuo bet kokio kito neteisėto tvarkymo.

3.    Asmens duomenų perdavimas trečiosioms šalims

3.1. Tretiesiems asmenims Jūsų asmens duomenys gali būti atskleisti tokiais atvejais:
3.1.1 perduodant informaciją apie Jus mūsų bendradarbiavimo partneriams, kurie teikia mums skirtingas paslaugas, siekiant įgyvendinti Jūsų reikalavimus, teikiant Jums pasirinktą paslaugą;
3.1.2 duomenys nėra perduodami tretiesiems asmenims, išskyrus atvejus, kai to reikia mūsų teisėtiems, sutartiniams ar komerciniams tikslams pasiekti, ir jei tai leidžiama ar nustatyta Lietuvos Respublikoje galiojančiais teisės aktais. Taip pat prireikus galime perduoti Jūsų asmens duomenis už Lietuvos Respublikos ribų kitoms mūsų grupės įmonėms ar kitoms įmonėms, kurios yra mūsų bendradarbiavimo partneriai;
3.1.3 Lietuvos Respublikoje galiojančiuose teisės norminiuose aktuose numatytais atvejais mes galime atskleisti, pavyzdžiui, informaciją apie Jūsų darytus pirkimus ir gautas paslaugas mūsų parduotuvėse, Jūsų apsilankymus mūsų internetinėje svetainėje ir kitą informaciją apie Jus. Minėtoji informacija gali būti atskleista tokiais atvejais:
3.1.3.1 laikantis Lietuvos Respublikoje galiojančių teisės norminių aktų ir juose nustatytos procesinės tvarkos:
3.1.3.2 jei mes sąžiningai manome, kad atskleisti informaciją būtina, siekiant apginti mūsų teises,
3.1.3.3 siekiant apsaugoti Jūsų ar kitų asmenų saugumą,
3.1.3.4 siekiant išvengti nusikalstamų veikų ar atliekant jų tyrimą,
3.1.3.5 atsakant į valstybinių institucijų prašymus,
3.1.3.5 taip pat tais atvejais, kai dėl Jūsų įsipareigojimų nevykdymo ar netinkamo jų vykdymo mes galime patirti nuostolių, mes turime teisę kreiptis į teismą, policiją, draudikus, siųsti duomenis apie Jūsų neįvykdytus įsipareigojimus skolų išieškojimo paslaugų teikėjams.

4.    Registracijos pateikimo taisyklės

4.1 Jūs registracijos formoje turite pateikti pilną, išsamią ir teisingą informaciją apie save. Jeigu registracijos formoje Jūs pateikiate netikslius, melagingus ar klaidinančius duomenis, mes turime teisę anuliuoti Jūsų registraciją ir ištrinti duomenis arba apriboti Jūsų galimybes naudotis e-parduotuve.

5.    Asmens duomenų pakeitimas ar atnaujinimas

5.1 Jūs turite teisę bet kada keisti ir/ar atnaujinti registracijos formoje pateiktą informaciją pranešdamas apie tai adresu info@presteja.lt ir/arba tel. nr +370 46 342490.

6.    Slapukai (angl. cookies)

6.1 Informuojame, jog tam, kad galėtume pasiūlyti Jums visavertes paslaugas mūsų svetainėje, Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) įrašome informaciją (slapukus, angl. „cookies“). Įrašytą informaciją naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės naudotoją, rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome, ir galite ištrinti dalį ar visus įrašytus slapukus. Taip pat turite teisę nesutikti, kad būtų įrašoma ir naudojama informacija (slapukai) Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Preziumuojame, jog naudodamiesi internetiniu puslapiu ir e-parduotuve sutinkame su tuo, kad Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) būtų įrašoma informacija. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus, ar kreipdamiesi į mus bet kuriais svetainėje skelbiamais kontaktais.

7.    Socialiniai tinklai

7.1 Visą informaciją, kurią mums pateikiate socialinės žiniasklaidos priemonėmis (įskaitant pranešimus, laukelių „Like“ ir „Follow“ naudojimą, bei kitą komunikaciją), kontroliuoja socialinio tinklo valdytojas.
7.2 Interneto svetainėje pateikiamos nuorodos į mūsų paskyras socialiniuose tinkluose. Šiuo metu turime šias paskyras:
7.2.1 tinkle „Facebook“, kurio privatumo pranešimas yra pateikiamas adresu https://www.facebook.com/privacy/explanation;
7.2.2 tinkle „LinkedIn“, kurio privatumo pranešimas yra pateikiamas adresu https://www.linkedin.com/legal/privacy-policy
.
7.3 Rekomenduojame perskaityti trečiųjų šalių privatumo pranešimus ir tiesiogiai susisiekti su paslaugų teikėjais, jei Jums kyla bet kokių klausimų dėl to, kaip jie naudoja Jūsų asmens duomenis.

8.    Taisyklių keitimas ir baigiamosios nuostatos

8.1 UAB Prestėja  turi teisę iš dalies ar visiškai pakeisti Privatumo sąlygas apie tai pranešdami internetinėje svetainėje www.presteja.lt. Tolimesnis naudojimasis mūsų tinklapio paslaugomis reiškia šių taisyklių laikymąsi. Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal LR įstatymus.

 Jeigu turite klausimų ar pasiūlymų, rašykite mums info@presteja.lt

Creditreform stabilus gold

UAB Prestėja

CrefoCertSTABILUS gold - daugiau nei 5 metus nepertraukiamai išlaiko gerus mokumo rodiklius (1-4 rizikos klasė).

Gazele


e-mail Į viršų   Privatumo politika skaitliukasHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Tel./faksas: +37046342490 Mob. tel. +37065029919   Adresas: Dubysos gatvė 31, Klaipėda, LT-91181 Lietuva

2018.11.20 © PRESTĖJA. Visos teisės saugomos