Pagrindinis Akcijos Katalogas Galerija Apie mus Kontaktai Partneriai

  Presteja statybines medziagos  

Tapk Prestėjos Facebook fanu Google plus pastas Nemokamas skambutis skype skelbimas Klauskite spausdinti

 

Benders

Betoninės čerpės


Mob.tel. skambutis+370 650 29914  +370 650 29919

Texo BLOCK      

Niko kaminų akcija -  55 % nuolaida               Essentia ruloninė vata - 9,90 €/rul.              Akmens vata Technolite OPTIMA TECHNOLITE – 26,50 €/m³


 

 

Atgal
KERAPOR blokai
POROTHERM blokai
KERATERM blokai
SILI blokai
ARKO blokai
BAUROC blokai
Texo BLOCK
PORITAS blokai
Mūro elementai

 

Pagrindinis
Akcijos
Katalogas
Galerija
Apie mus
Kontaktai

 

 

Statybiniai blokai
Plytos
Klinkerinės plytos
Trinkelės
Klinkerinės plytelės
Kaminų sistemos
Stogų dangos
Stogo langai
Statybinės plėvelės
Lietaus sistemos
Fasado apdaila
Gelžbetonio gaminiai
Terasinės lentos
Šiltinimo medžiagos
Statybiniai mišiniai
Tinklai, tvoros
Sodo prekės
Kitos medžiagos

 

Privatumo politika

 

 

 

  Kompanija gamina akytą autoklavinį betoną texoBLOCK (kartais jis yra vadinamas dujiniu betonu arba dujų silikatu) - dirbtinis akmuo, kuriame yra vienodai pasiskirsčiusios poros. Į dujinio betono sudėtį įeina kvarcinis smėlis, cementas, negesintos kalkės ir vanduo. Jis yra gaminamas pramoninėmis sąlygomis, naujausiais vokiečių gamybos įrengimais WEHRHAHN. Dujinis betonas pasižymi išskirtine kokybe ir tarp statybinių medžiagų yra pripažintas lyderis.


CLASSIC

TexoBLOCK CLASSIC naudojami atraminių, vidaus ir išorinių sienų statyboje, naudojant papildomą šiluminės izoliacijos medžiagą. Minėtus blokus gamina iš sausoje būklėje vidutiniškai 500 kg/m³ tankumo akytojo betono su fb 3,5 N/mm² atsparumu slėgiui, kas pagal visus statybų normatyvus leidžia statyti atramines sienas nuo pamatų iki 3 aukšto aukščio. Dėl lengvo svorio ir patvarumo blokus dažnai naudoja sienų užpildymui karkaso konstrukcijos daugiaaukščiuose pastatuose. CLASSIC blokai - tai suženklinti I-os klasės sienų blokai, kurie atitinka visus harmonizuoto standarto reikalavimus. Lygių ir stačiakampių formų dėka blokai klojami ant plono specialių klijų sluoksnio. Bloko galuose suformuoti grioveliai ir įlaidai, taip pat laikikliai rankoms. Tai leidžia mūrijimo metu bloką sumontuoti teisingai, tiesiai ir be problemų.

Plačiau >>>


GRAND

TexoBLOCK GRAND naudojami išorinių, atraminių sienų statyboje be papildomos šiluminės izoliacijos medžiagos panaudojimo. Blokai gaminami iš sausoje būklėje vidutiniškai 375 kg/m³ tankio akytojo betono su fb 2,2 N/mm²atsparumu slėgiui, kuris pagal visus statybų normatyvus leidžia statyti atramines sienas nuo pamatų iki 2.5 aukšto aukščio. Lengvo svorio ir patvarumo dėka blokus dažnai naudoja sienų užpildymui karkaso konstrukcijos daugiaaukščiuose pastatuose. GRAND blokai yra I-os klasės suženklinti sienų blokai, kurie atitinka visus harmonizuoto standarto reikalavimus. Lygių ir stačiakampių formų blokų dėka klojama ant specialių plono sluoksnio klijų. Bloko galuose suformuoti grioveliai ir įlaidai, taip pat laikikliai rankoms.. Visa tai leidžia mūrijimo metu pastatyti bloką teisingai, tiesiai ir be problemų.

Plačiau >>>


STANDART

TexoBLOCK STANDART naudoja atraminių, vidaus ir išorinių sienų statyboje, naudojant papildomą šiluminės izoliacijos medžiagą. Minėtus blokus gamina iš sausoje būklėje vidutiniškai 500 kg/m³ tankumo akytojo betono su atsparumu slėgiui fb 3,5 N/mm², kas pagal visus statybų normatyvus leidžia statyti atramines sienas nuo pamatų iki 3 aukšto aukščio. Dėl lengvo svorio ir patvarumo blokus dažnai naudoja sienų užpildymui karkaso konstrukcijos daugiaaukščiuose pastatuose. STANDART blokai - tai suženklinti 1-os klasės sienų blokai, kurie atitinka visus harmonizuoto standarto reikalavimus . Lygių ir stačiakampių formų dėka blokų klojimas vyksta ant specialių plonasluoksnių klijų.

Plačiau >>>


BASIS

TexoBLOCK BASIS Šiuos blokus naudoja, klojant pirmą eilę. Pirmą eilę kloja ant betono skiedinio mišinio, bet prieš mišinio padengimą dar uždedama hidroizoliacija, siekiant išvengti drėgmės įsigėrimo. Kadangi BASIS blokai yra 2 kartus žemesni už standartinio dydžio blokus, jos lengviau sudėti lygiai. Po mišinio sukietėjimo blokų paviršių nušlifuoja ir šepečiu nuvalo dulkes.

Plačiau >>>


SCREEN

TexoBLOCK SCREEN naudoja vidinių pertvarų statyboje. SCREEN blokai yra 1-os klasės suženklinti sienų blokai, kurie atitinka visus harmonizuoto standarto reikalavimus. Lygių ir stačiakampių formų blokų dėka klojimas vyksta ant specialių plonasluoksnių klijų.

Plačiau >>>


SCREEN

TexoBLOCK CORNER blokų vienas galas yra lygus, o antras su grioveliais ir įlaidais. Blokus naudoja kampų mūrijimui lygiu galu į išorę.

Plačiau >>>


U-BLOCK
     

Prieš mūrijimo darbų pradžią ant pamatų klojamas ruberoidas. Pirma eilė klojama ant betono skiedinio. Po pirmos eilės paklojimo paviršius šlifuojamas, šepečiu nuvalomos dulkės. Ant paruošto lygaus paviršiaus 5-6 mm rantytą glaistykle 1-3 mm sluoksniu tepami klijai.

 

 

 

Sąramų formavimas virš langų ir durų. Sąramų formavimui paruošiamos medinės atramos, ant kurių sudedamos tarpusavyje suklijuotos sąramos. Iš kiekvienos pusės atrama ne mažesnė kaip 25 cm. Siekiant išvengti „šalčio tiltelio” susidarymo prie vidinės sienos iš išorinės pusės dedamas 5 cm storio putų polistirolas, armavimo karkasas ir užpilama betono skiediniu.

 

 

 

Vainiko formavimas iš sąramų perdangos atramai.
Sąramos tarpusavyje suklijuojamos klijais ir išmūrijamos. Siekiant išvengti „šalčio tiltelio” susidarymo dedamas 5 cm storio putų polistirolas  (GRAND blokui), armavimo karkasas ir užpilama betono skiediniu.

 

     
Plačiau >>>    

Akytojo betono TexoBLOCK klijai - tai specialus sausas klijų mišinys, kuris atskiedžiamas vandeniu prieš naudojimą. Šiuos sausus mišinius su nuoroda “pridėti tiktai vandens” labai patogu naudoti statybinėse aikštelėse. Išberkite iš maišelio tiek mišinio, kiek Jums reikia, pridėkite vandens ir tiesiog darbo vietoje sumaišykite mišinį rankiniu maišytuvu. Blokai klijais tepami specialia rievėta mentele.

 

Į puslapio viršų Į puslapio viršų

Creditreform stabilus gold

UAB Prestėja

CrefoCertSTABILUS gold - daugiau nei 5 metus nepertraukiamai išlaiko gerus mokumo rodiklius (1-4 rizikos klasė).

Gazele


Pagrindinis Atgal Akcijos Katalogas Galerija Apie mus Kontaktai Partneriai
e-mail Į viršų   Privatumo politika skaitliukasHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Tel./faksas: +37046342490 Mob. tel. +37065029919   Adresas: Dubysos gatvė 31, Klaipėda, LT-91181 Lietuva

2018.12.19 © PRESTĖJA. Visos teisės saugomos